Кошик
1193 відгуків
promo_banner
В Мире Электро
+380937641955
+380 (93) 764-19-55
+380 (98) 291-37-35

Пістолети і насадки для поливу

Пістолети і насадки для поливу Sigma, Flora, Grad

Поливальний пістолет – це насадка, яка кріпиться на шланг для поливу й забезпечує можливість надточного зрошення ділянки. Основна відмінність між дощувателями і поливальними пістолетами полягає в тому, що останні не призначені для самостійної роботи. Поливальні пістолети Sigma, Flora, Grad представлені як з комплектом універсальних адаптерів і коннекторів, які дозволяють без використання додаткових інструментів, швидко підключити пістолет до системи поливу, так і окремо.

Насадки 2-х режимные для полива Sigma, Flora, Grad оснащены функцией плавной регулировки водяного потока. Изготовленные из ударопрочного пластика с термопластичным резиновым покрытием, они подключаются к выходному концу шланга при помощи адаптеров и коннекторов, без использования дополнительных инструментов и подходят для любой системы полива.

Поливочные пистолеты и насадки – можно использовать не только непосредственно для полива, но и, например, для того, чтобы помыть дорожку в саду. Необходимо просто подключить к шлангу и нажать на кнопку.

Виды поливочных пистолетов и насадок.

Виділяють 2 основних типу поливальних пістолетів: з розпилювачем або з наконечником. Моделі з розпилювачем є багатофункціональними. Вони можуть працювати в різних режимах: душ, центральний, проливний дощ, туман, кутовий, конічний, плоский, повний, проливний дощ. Дані режими розрізняються видом і інтенсивністю розпилення струменя води. У двох режимних поливальних пістолетах з наконечниками передбачена можливість поливу з плавним регулюванням потоку води.

Насадки для поливу двох режимні дозволяють регулювати напрямок, інтенсивність і форму струменя води. Струмінь може бути широкої, вузької, конічної, і навіть перетворюватися на водяний пил. Ручні насадки забезпечують можливість акуратного поливу. Вони особливо актуальні для догляду за городами, квітниками, кашпо з квітами. Є також насадки, які призначені для поливу великих площ.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner