Кошик
1193 відгуків
promo_banner
В Мире Электро
+380937641955
+380 (93) 764-19-55
+380 (98) 291-37-35

Хомути черв'ячні і пластикові

Хомути черв'ячні Sigma, Grad

Представляють собою металеву стрічку певної довжини, товщини та ширини, яка з'єднується в кільце за допомогою черв'ячного замку і гвинта. В результаті штампування частина обжимочной стрічки має характерні опуклі або прорізні канавки, які допомагають не ковзати навколо обжимаемой труби або шланга. Крім того, саме ці прорізи забезпечують черв'ячне замикання. При цьому в основному розміри хомута можуть бути від восьми до ста шістдесяти міліметрів у діаметрі, що дозволяє обжимать трубу, шланг або патрубок відповідного розміру. Причому для оцинкованої та нержавіючої сталі це становить 8-160 мм. насправді будь-черв'ячний хомут повинен бути, трохи більше передбачуваного діаметра з'єднання, з запасом довжини. Затягуються черв'ячні хомути Sigma, Grad навколо шланга або труби за допомогою гайкового ключа або слюсарної викрутки за прикладом звичайного поясного ременя, тільки без додаткових отворів і шпильок.

Хомуты Sigma, Grad изготавливаются, как правило, из оцинкованной или нержавеющей стали, имеют высокую стойкость к коррозии, что и обеспечивает им длительный эксплуатационный срок. Предлагаемые червячные хомуты Sigma и Grad вполне отвечают своему прямому назначению, качество которых гарантируется производителями. Надежные по своей конструкции и простые в установке, в основном червячные хомуты применяются в автомобилестроении, воздухопроводах и вентиляционных системах, так как могут выдерживать не только большие статические нагрузки, но и динамические напряжения. Для хомутів такого типу характерна висока стійкість проти деформацій і розтягувань. Неабияку важливість хомути можуть зіграти і в сантехнічної сфері, при перепадах температури.

Пластикові хомути

Нейлонові хомути застосовуються для швидкого монтажу різних матеріалів. Пластикові хомути розрізняються по ширині 2.5, 3.6, 4.8, 7.9 мм, довжиною від 100 до 450 мм.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner